Hizmetlerimiz

Halılarınız pak içiniz rahat olsun, Samsun'a hizmet veren Erdoğan halı yıkama, kapalı alanda tecrübeli personeliyle hijyen ve hizmetten ödün vermeden halılarınız kapınızdan alınıp tam otomatik sistemle en hızlı şekilde yıkandıktan sonra kapınıza teslim edilir.


Halı Yıkama

Erdoğan halı yıkama tarafından yapılan yıkama işlemi şimdi yeni teknolojik ürünleriyle halı yıkamayı da yapmaktadır. Halılarınızın üzerindeki herhangi bir kir, leke varsa firmamız size en iyi desteği verecektir.

Yerinde Koltuk Yıkama

Koltukları lekeleri ve kırıntıları her türlü emer. Evde çeşitli yöntemlerle koltuklarınız temizlemeye çalıştığında, aslında temizliği sağlayamaz, kir ve lekenin koltuk süngeri tarafından emilmesine neden olursunuz.

Battaniye Yıkama

Yatak lekeleri ve kirleri sağlığınızı tehdit edebilir. Sağlıklı bir yaşam yaşam, günde ortalama 7 saat geçirdiğiniz yatağınızı temiz olması çok önemlidir. Yatak içerine biriken toz ve kirler astım hastalığına neden olabilir.

Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama hizmeti veren firmamız, Samsun nda tüm ilçe ve semtlere stor perde yıkama hizmeti vermektedir. Stor perde temizleme kolay değildir.

Good Code Crafted

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris sagittis felis dolor vitae.

Support Included

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris sagittis felis dolor vitae.